Doğan Başak İnşaat Defne Hatay - Hatay / Defne | Vitrin Türkiye | Ücretsiz Firma Rehberi ve İlan Sitesi

Etiketler

Doğan Başak İnşaat Defne Hatay
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 0 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Fax
  Adres
  Çekmece Mah.Pınarbaşı Cad. No:47 / 5 Defne / HATAY
  İl/İlçe
  Hatay / Defne
  Semt/Mah.
  Çekmece /
  Mail
  info@doganbasakinsaat.com
  Web Sitesi

  Doğan Başak İnşaat

  İnşaat Sektörünün Farklı Alanlarında Aynı Üstün Uzmanlık Ve Köklü Deneyimle Hizmet Verirken, Tamamladığımız Her Yeni Projenin Yaşama Ve Yaşamı Hep Daha Iyiye Götürmeyi Hedefleyen Kurumsal Birikimimize Yepyeni Değerler Kattığına Inanıyoruz. En Üst Düzeyde Müşteri Memnuniyetini Hedefleyerek Hizmet Ulaştırdığımız Her Yeni Kurum Ve Her Yeni Birey De Bu Değerler Zincirinin Vazgeçilmez Bir Parçası Olarak Aramıza Katılıyor.

   
  Firmamız, inşaat ve taahhüt hizmetlerinde; projelendirmeden yapım aşamasına dek, malzeme seçimi ve uygulamada kaliteden ödün vermemektedir. Yapımını sürdürdüğümüz ve tamamladığımız yapılar bunun en açık örneğidir.
  Firmamız ayrıca, profesyonel teknik kadrosu ile, kendi inşaatlarınızın şantiye takibini de yürütmektedir. Bu konuda koşulsuz müşteri memnuniyeti herzaman ön planda tutulmaktadır.
  İnşaat taahhüdü:
  Gerek resmi ve gerekse özel sektör yatırımcı kuruluşlarının hazırlattığı projelere dayalı olarak çeşitli usullerle ihale edilen işlerin inşaat taahhüt hizmetlerini yüklenebilmektedir.
  Proje İnşaat taahhüdü:
  Yatırımcı kuruluşların talebine göre yatırım sahasının etüdü, proje ve ruhsat işlemlerinin yürütülmesi ve yatırmcı tarafından tercih edilen natifin projelendirilerek inşaat işleriyle birlikte yüklenilmesi sürecini kapsamaktadır.
  İZOSOLO PLASTER
  Tanımı: İzosolo plaster Ekolojik ısı yalıtım sıvası olup inorganik kökenli özel olarak geliştirilmiş iç ve dış cephelerde kullanılan ısı, ses ve yangın yalıtımını aynı anda sağlayan ayrıca doğal yapısıyla da nefes alabilen kompozit bir harçtır. Kuru formda olup sadece su ilave edilerek kullanılmaktadır. Homejen yapısı hiçbir zaman bozulmaz.
  Bileşimi:

  Perlit, çimento ve polimer kimyasallar esaslı ekolojik bir yalıtım sıvasıdır. Yine uygulandıktan sonra uzun yıllar dayanımını stabil kılan kimi yapı kimyasal bileşenleriyle desteklenmiş olup sahasında her türlü yalıtımda, özellikle de ısı yalıtımında mükemmel bir üründür. İzosolo Plaster buhar difüzyon direnci yüksek olan, sadece binaya nefes aldıracak kadar buhar geçiren, mekanik yük ve darbelere dayanıklı olan, en önemlisi; çevreye ve insan sağlığına zararı olmayan, kanserojen madde ihtiva etmeyen bir üründür. Bileşiminde bulunan kimi inorganik malzemelerden gelen sayılamayacak kadar çok ve girift olan hava gözenekleri sayesinde yazın kavurucu sıcaktan, kışın dondurucu soğuktan konfor düzeyi yüksek mekanlar oluşturarak bizleri koruyan bir yalıtım ürünüdür.
  İzosolo Plaster tamamen inorganik olup, bünyesinde diğer kimi petrol ürünü yalıtım malzemeleri gibi zararlı sera gazları barındırmaz yine onlar gibi güneş ışınlarından gevreyip, deforme olmaz. Binalarımızda kullandığımız klasik sıvalarımız kadar uzun ömürlü, işçiliği kolay, ömrü ve işlevi göz önüne alındığında çok ekonomiktir.
  İzosolo Plaster yoğunluk olarak; ısı yalıtım malzemesi olması gereği çok hafiftir. Binanın deprem yüküne pozitif katkıda bulunur. Özel formülasyonu ile A1 sınıfı yanmazlık özelliği vardır.
  İzosolo Plaster TSE tarafından belgelendirilmiştir. TS EN 998-1 standardında olan ürünümüz aşağıdaki teknik özelliklere sahiptir.

  • Sıcaktan ve soğuktan etkilenmez.
  • Üstün bir ısı, ses ve yangın yalıtımı sağlar.
  • Doğal su iticilik özelliğine sahiptir.
  • Yapılara nefes aldırarak sağlıklı mekanlar sunar.
  • İnorganik yapısıyla uzun ömürlüdür.
  • Doğaldır. Çevreye zarar vermez.
  • Yapıları darbelerden korur.
  • Uygulaması sıralı dizme şeklinde olmadığından Isı köprüsü oluşturmaz.
  • Kullanıma hazır, uygulanması kolaydır. İşçilerden kaynaklanan uygulama hatalarını minimuma indirir.
  • Her türlü zeminde üstün bir tutunma ve taşıma özelliği vardır.
  • Kanserojen maddeler içermez.
  • Sera gazı salınımı yapmaz.
  • A1 sınıfı TS.EN13820 standardına göre yangın yalıtımı sağlar.

   
  1* Genleşmiş perlit agregalı Isı ve yangın yalıtım sıvası ( Su itici özellikli ) ,
  İç ve dış cephede sıva olarak kullanılmakta olup üstün ısı ve yangın yalıtımı yapar. Elle veya makinalı olarak uygulanır.
   
  2* Beyaz çimentolu saten macunu ,
  İç ve dış cephede yalıtım sıvası üzerine perdah malzemesi olarak kullanılmakta olup yüzde yüz su itici özelliklidir. Elle uygulanır.
   
  3* Su itici özellikli hafif şap ,
  Hem daire içi , hem basılan veya basılmayan açık terasların ısı yalıtımlarını yapma özelliğine sahiptir. Elle veya şap pompası ile uygulanır.
   
  4* Duvar örmede kullanılan hafif örgü harcı ,
  Özellikle ısı yalıtım yeteneği yüksek olan Gazbeton blok , bims blok , izo tuğla gibi duvar bloklarının örmesinde kullanılır , ısı yalıtımına katkıda bulunmaktadır.
   
  Ülkemizde T.C.Çevre ve şehircilik bakanlığı tarafından yayınlanan yönetmelikler vasıtasıyla yapı malzemelerinin standartları , belge düzenlemeleri , ısı yalıtımı ile ilgili kriterler belirlenmekte ve üretmekte olduğumuz ürünler söz konusu yönetmelikler ve standartlar çerçevesinde tanımlanabilmektedir. Ürünlerimiz ile ilgili bilgilere ekli linkten ulaşabilirsiniz.
   
   
  Gsm : 0536 936 71 28   - Doğan Başak
  Gsm : 0543 392 57 39  - Mustafa Bozkurt
  Çekmece Mah. Pınarbaşı Cad. No:47 / 5  Defne / HATAY
  info@doganbasakinsaat.com

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll