Sahibinden Hadron G7 Oyun Faresi
Hadron G7 Oyun Faresi...
49,99 TL
Hatay / Defne / Armutlu /
İlan Kod
242
İlan Tarihi
31-08-2016
Türü
Lazer
Marka
Diğer
Bağlantı Şekli
Kablolu
Arabirim
USB
Tuş Sayısı
7
Kimden
Sahibinden
Durumu
Sıfır
Memet Özenir
Üyelik Tarihi : 25-04-2016
05426768641
05426768641

GAMER GAMING MAUS+RAZER GOLLIATHUS MODEL  PAD 

HADRON G7  güçlü 2400 DPI lazer sensör kullanmaktadır. Oyunda iken bile bu geniş DPI seçeneklerini değiştirebilirsiniz.3000 Tarama frekansı,3 Milyon tıklama özelliği ve 3 Milyon Swing hareket testlerini başarıyla tamamlamıştır.Özel dizaynı sayesinde kullanım kolaylığı ve mükemmel tutuş sağlar.Özel tasarımı SGM-X7"i diğer oyuncu mouselarından farklı kılar.HADRON G7 her zaman rakiplerinden bir adım önde !

Yumuşak dokunuşlu yapısı ve eşsiz tasarımı sayesinde kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan HADRON G7 ile oyun oynamanın keyfine varın !

HADRON G7 üzerinde bulunan 2X Tıklama Tuşu, Scroll Tuşu, DPI fonsiyon tuşu ve ileri-geri fonksiyon tuşları ile size kolay kullanım imkanı tanır.Bu tuşlar sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştireceksiniz.HADRON G7 Yumuşak dokunuşlu yapısı ile konforlu, dayanıklı ve hasas bir biçimde dizayn edilmiştir.

HADRON G7"nin üzerindeki 3 Farklı led ışık seçeneği ve 3 farklı DPI seçeneği ile kolayca kullanın.Sürekli olarak değişen üzerindeki led ışıklar farklı bir görsellik sağlamakta ve oyun keyfinize artı katmaktadır.

Elinize tam oturacak şekilde tasarlanmış olan HADRON G7  size sorunsuz bir kullanım keyfi sunar.Led ışıklı tasarımı ile görsel olarakda etkileyici bir tasarıma sahiptir.

 

HADRON G7"nin yanında Siyah/YEŞİL renklerde tasarlanmış olan baskılı mouse pad HEDİYE !

EBAT : 28 x 25 CM

HADRON G7 yüzeyinde bulunan kıvrımlar ve özel tasarımı sayesinde maksimum tutuş sağlar ve oyun esnasında mouse"unuzun elinizden kaymasına engel olur.

HADRON G7"nin tak çalıştır özelliği sayesinde zaman kaybetmenden pratik bir şekilde kolaylıkla kurulum gerektirmeden kullanın. 

Detay Bilgisi
Askı Deliği
Kapak
Ready Boost
Sürgülü
Yüksek Hızlı
Şifre Koruma
Scroll