Pendikte mevduat yapabileceğiniz ev projeleri | Vitrin Türkiye | Ücretsiz Firma Rehberi ve İlan Sitesi
Pendikte mevduat yapabileceğiniz ev projeleri

Silkroad Residence

Binışık Mimari aracılığıyla Pendik Kurtköy'de yaşama geçirilen Silkroad Residence Aralık 2016'da teslim ediliyor. 5.250 m2 arsa alanı üstünde, 16.800 m2 inşaat alanı, 4 blok, 92 residence ev ve 2 tane mağazadan ortaya geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 ev seçeneklerinin bulunduğu projenin toplumsal imkânları arasında; genç bahçesi, oturma grupları, erişkin ve genç açık yüzme havuzu, kapalı toplumsal alanda; kafeterya, toplantı salonu, kapalı yüzme havuzu,  fitness center ve fizik iyileştirme birimi, cereyan ve mekanik restorasyon, kuru silme, housekeeping, genç klübü, danışmanlık merkezi bulunuyor. 

Wroof Kurtköy

Erguvan İnşaat ve Demirbaş Mimari ortaklığıyla Pendik Kurtköy'de inşaatı tamamlanan Wroof Kurtköy Projesi 12 bin 500 metrekare arsa alanı üstünde 206 ev ve 5 ticari birimden meydana geliyor. Toplumsal imkânları arasında; açık-kapalı yüzme havuzu, sauna, oyun parkı, basketbol alanı, tenis kortu, yürüyüş parkuru, fitness ve plates salonu yer alan projede ev ücretleri 335.000 TL'den başlıyor.

Helenium Wings

Başarır İnşaat aracılığıyla inşaatı tamamlanan Helenium Wings Projesi 49 tane stüdyo, 146 tane 1+1, 132 tane 2+1, 18 tane 3+1 ev, 12 tane villa, 31 tane dükkandan ortaya geliyor. Toplumsal donatıları arasında; fitness, cafe, vitamin bar, masaj ve sauna salonu hizmetlerinin yanında kapalı ve açık yüzme havuzu ve 350 otomobil kapasiteli otopark yer alan proje; Boğaziçi ve Fatih Padişah Mehmet köprülerine sadece 20 dk. mesafede bulunuyor. 

Optimum Gardens 

Optimum Mevduat Geliştirme aracılığıyla Pendik Yenişehir'de yapılan Optimum Gardens Projesi'nin Mart 2018'de teslim edilmesi bekleniyor. 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 ev seçeneklerini bulunduğu projenin toplumsal imkânları arasında;  açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu,güneşlenme sahaları, kapalı otopark, fitness merkezi, hamam, sauna, buhar odası, genç etkinlik alanı, Dvd odası, kafeterya, basketbol alanı  bulunuyor. Optimum Gardens Projesi, E5'e 5 dk, Sabiha Gökçen Havaalanı 2 dk.,Viaport ALIŞVERIŞ MERKEZI 4 dk., sahile 10 dk. ve Pendik Denizyolu'na 10 dakika mesafede konumlanıyor.

Optimum 88

Optimum Gayrimenkul Geliştime aracılığıyla yapılan Optimum 88 Projesi 1+1'den 4+1'e çeşitli ev seçeneklerine sahip. Şubat 2017'de teslim edilmesi beklenen projenin toplumsal imkânları arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness merkezi, dvd odası, açık ve kapalı genç oyun sahaları yer ediniyor. Optimum 88 Projesi Sabiha Gökçen-Kadıköy Metro hattının Marmara Üniversitesi Öğrenim ve Denetim Hastanesi istasyonuna yürüme mesafesinde bulunuyor.

312 kez görüntülendi. / 2 yıl önce eklendi.

Scroll