Ortaklık Programı | Vitrin Türkiye | Ücretsiz Firma Rehberi ve İlan Sitesi

Ortaklık Programı

Affiliate Marketing ya da Satış Ortaklığı sistemi, bir kazanç paylaşımı sistemidir. Bu sistemde satış ortağı olan kişi, kendisine verilen linki sosyal medya ve diğer platformlarda tanıtan ve bu link üzerinden satış yapıldığında, satışı yapılan ürün veya hizmetten pay alan kişidir. Kazan-kazan mantığı üzerine kurulmuş olan sistemde satıcı, alıcı ve satış ortağı kazançlı çıkmaktadır. İnternetin hayatın her alanında yer alması ile birlikte e-ticaret ile birlikte gelişen Affiliate Marketing Satış Ortaklığı Sisteminde bir e-ticaret sitesinin hizmet veya ürününün satışına destek olan kişi, komisyon kazanarak kazanç elde etmeye başlar.

 

Çark Bilişim bünyesinde Hatay Merkezli olarak 2016 yılında kurulan vitrinturkiye.com, sahip olduğu mükemmel teknolojik alt yapı ile firma rehberleri, sosyal medya ve diğer platformlar arasında kurduğu entegrasyon sayesinde, Türkiye’nin en popüler ve detaylı bilgiler içeren firma rehberi, emlak, otomotiv ve 2.el satış sitesi olmayı hedefleyen çok genç bir firmadır. Vitrin Türkiye, şimdi sizi Affiliate Marketing Sistemi ile satış ortağı olmaya çağırıyor. İsterseniz sahada aktif pazarlama yaparak, isterseniz sadece internet üzerinden Vitrin Türkiye’nin satış ortağı olmak ve hemen kazanmaya başlamak için yapmanız gerekenler ise çok basit; Vitrin Türkiye’ye ücretsiz üye olarak bir hesap açtıktan sonra Affiliate Satış Ortaklığı menüsünden satış ortaklığınızı onaylayarak size gönderilecek olan referans linkini aktif hale getirerek, kullanmaya başlamak.

 

İnternet üzerinden satış ortaklığı sistemi ile kazanmaya başlamak için öncelikle Vitrin Türkiye’de bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Tamamen ücretsiz olan ve sadece bir kaç dakikanızı alacak bu işlemden sonra Affiliate-Satış Ortaklığı menüsüne girerek sadece size özel olan referans kodunu öğrenebilirsiniz. Bu referans kodunu Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter gibi sosyal medya platformlarında, film-dizi sitelerinde ve bloglarında, forumlarda ve Google AdWords’de paylaştıktan sonra, Vitrin Türkiye’de size özel referans kodu ile hesap oluşturup paket alımı yapan her üye ile %30 kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Elde edeceğiniz kazanç, üyelerin paket yenilemelerinde de geçerlidir. Eğer aktif pazarlama ile kazanç elde etmek isterseniz, yine size özel referans kodunu kullanarak Vitrin Türkiye’ye yeni üye kazandırmanız halinde aynı kazancı sağlayabilirsiniz. 

 

2 yıl önce eklendi.

  • Scroll